کالای خواب پاندا
خانه / تشک ابری / خرید تشک مسافرتی الیافی ۳ کیلویی از کارخانه

خرید تشک مسافرتی الیافی ۳ کیلویی از کارخانه

 

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه سبب حذف واسطه‌ها و پرداخت هزینه کمتر خواهد شد. تشک مسافرتی امروزه به یکی از کالاهای خواب ضروری تبدیل‌شده است که از آن در مکان‌های متفاوتی استفاده می‌شود. قیمت تشک‌های مسافرتی بسیار مناسب بوده و می‌توان از آن در منازل آپارتمانی برای مهمان نیز استفاده کرد. تشک‌های مسافرتی دارای مدل‌های متنوعی هستند. ابعاد و اندازه این تشک‌ها نیز متفاوت است. می‌توان این تشک‌ها را به‌صورت عمده و جزئی از طرق مراکز مختلفی خریداری کرد. خرید تشک به‌صورت مستقیم از کارخانه نیز امکان‌پذیر است.

انواع تشک‌های مسافرتی الیافی درجه ۱

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه | انواع تشک مسافرتی الیافی

تشک‌ها با توجه به میزان ضخامت، وزن، ابعاد، جنس رویه و نوع الیاف به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. وزن تشک‌های مسافرتی از ۱ کیلوگرم شروع می‌شود. معمولاً تمامی این تشک‌ها دارای وزن کمی هستند و سبک و کم‌حجم بودن مشخصه تمامی تشک‌های مسافرتی است. ضخامت تشک‌ها را نیز می‌توان با توجه به سلیقه خود از ۵ تا ۱۰ سانتیمتر انتخاب کرد. ابعاد و اندازه تشک‌ها نیز متفاوت است. تشک یک‌نفره و تشک دونفره پرفروش‌ترین مدل‌های این تشک محسوب می‌شوند. با توجه به الیاف به‌کاررفته و نوع پارچه تشک‌های مسافرتی دارای مدل‌های متعددی هستند. برخی از انواع تشک‌های مسافرتی الیافی درجه ۱ عبارت‌اند از:

  • تشک پشم‌شیشه: تشک‌های پشم‌شیشه از درجه‌های کیفی متفاوتی برخوردارند. این تشک‌ها دارای ابعاد و وزن‌های متفاوتی هستند و در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ عرضه می‌شوند. طرح و رنگ پارچه این تشک‌ها نیز متفاوت است.
  • تشک ابری: تشک‌های ابری از ابر فشرده تولیدشده و دارای وزن سبکی هستند. استفاده زیاد از این تشک‌ها ممکن است سبب کمردرد شود. ازاین‌رو تشک‌های ابری دارای فروش کمتری هستند.
  • تشک پنبه‌ای: تشک‌های پنبه‌ای از الیاف طبیعی تولیدشده و دارای ویژگی‌های تشک طبی هستند. این تشک‌ها معمولاً دارای وزن بیشتری می‌باشند.

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه در تمامی مدل‌ها امکان‌پذیر است.

مشخصات و قیمت تشک مسافرتی الیافی

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه | مشخصات تشک الیافی

جهت اطلاع از مشخصات و قیمت تشک مسافرتی الیافی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید. خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه سبب کم شدن قیمت آن خواهد شد. این تشک‌ها سبک، کم‌حجم، زیبا و دارای طرح‌های مختلف هستند. معمولاً کارخانه‌ها نیز قیمت بسیار مناسبی برای این کالا در نظر می‌گیرند.

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه اصفهان

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه

خرید تشک مسافرتی الیافی از کارخانه از اصفهان سبب اطمینان از کیفیت کالا خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان تشک مسافرتی پشم‌شیشه درجه ۱ است. تشک‌های تولیدی پاندا از پارچه‌های مرغوب تولیدشده و دارای طرح‌های جدید هستند. این تشک‌ها به‌صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز فروش تشک مهمان (۱۵ مدل) در تهران (صادراتی داخلی) عمده ای!!

یکی از مهم‌ترین انواع کالای خواب، تشک است. با آنکه این تشک ها در گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9