کالای خواب پاندا
خانه / روتختی اسپرت / خرید عمده روتختی ۱۲۰ طرح ورزشی

خرید عمده روتختی ۱۲۰ طرح ورزشی

خرید عمده روتختی با عرض ۱۲۰ و طرح های ورزشی، اسپرت، فانتزی، لاکچری و … در این سایت می تواند با قیمت های خوبی قابل انجام باشد که این موقعیت همکاری، بدون محدودیت مکانی، ایجاد شده است.

روتختی پسرانه ورزشی

روتختی ها برای رده های سنی مختلف با اندازه های استاندارد گوناگونی تولید می شوند که یکی از آن ها مربوط به روتختی های عرض ۱۲۰ و طول ۲۰۰ می باشد که اغلب چنین روتختی هایی برای رده سنی نوجوان و جوان، مناسب خواهند بود.

اما تولید چنین روتختی هایی بسته به این که توسط چه شرکتی انجام می پذیرد، از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که می تواند برروی کیفیت نهایی نیز تاثیر گذارد.

روتختی پسرانه ورزشی

دوخت روتختی پسرانه ورزشی

روتختی های طرح ورزشی از طرح های پیشنهادی پسرانه می باشد که از نوزادی تا جوانی، چنین روتختی هایی را می توان به مشتریان پیشنهاد داد.

اما همین طرح ورزشی هم خود، دنیایی از ایده های مختلف خواهد بود به گونه ای که روتختی های تیم فوتبال با مدل های گوناگونی تولید می شود.

روتختی های استقلال و پرسپولیس، دو روتختی پرطرفدار از تیم های ایرانی می باشد که در دوخت آن ها از بهترین پارچه ها و رنگ ها استفاده شده است.

خرید عمده روتختی

خرید عمده روتختی جدید پسرانه

ضمن تولید جدیدترین مدل روتختی های پسرانه، عمده فروشی این نوع روتختی ها هم به بهترین شکل ممکن قابل انجام خواهد بود.

امروزه روش های سنتی که برای فروش محصولی مانند روتختی های پسرانه ارائه می شود، دیگر پاسخگوی نیازهای مشتریان نبوده و در نتیجه باید راهکار مناسب تری را ارائه نمود.

در همین خصوص با توجه به گسترشی که در دنیای اینترنت، مشاهده نموده ایم، تصمیم بر آن گرفته ایم که این فضا را برای عمده فروشی جدیدترین مدل روتختی های پسرانه انتخاب نماییم و در نتیجه شما هم از این فضا می توانید به خوبی بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روتختی اسپرت پسرانه

قیمت انواع روتختی اسپرت پسرانه تکنفره در تولیدی

روتختی اسپرت پسرانه با انواع مدل های ماشین، بن تن، مرد عنکبوتی، فوتبالی، موش و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9