کالای خواب پاندا
خانه / تشک برقی / بهترین تشک برقی ایرانی برای خرید عمده

بهترین تشک برقی ایرانی برای خرید عمده

بهترین تشک برقی که توسط شرکت های ایرانی تولید می شود برای خرید عمده از طریق این سایت ارائه شده است. تشک های برقی از بهترین ابزارهای درمانی برای  حل مشکلات ارتوپدی می باشد که امروزه تولید آن با بهترین کیفیت و مزیت ها انجام می شود.

تشک برقی حرارتی

تشک های برقی حرارتی از انواع دیگر تشک های موجود در بازار می باشد که بیشتر از آن که بتوان از جنبه خوابیدن برروی آن بهره مند شد، می توان از مزیت های درمانی آن استفاده نمود.

تشک های برقی زیکلاس، پکامد، افروز، بویرالی از انواع تشک های برقی حرارتی موجود در بازار می باشد که هر کدام با ویژگی ها و اندازه های مختلف، تولید شده اند.

تشک برقی خوب

تولید تشک برقی خوب

تولید این نوع تشک ها با الیاف صد در صد پنبه ای با قابلیت تنظیم دما، در اندازه ۳۳*۴۳ سانتیمتر انجام می شود و توان مصرفی این نوع تشک ها، صد وات است.

۴ دمای مختلف در این نوع تشک ها وجود دارد که قابلیت تنظیم داشته و سیستم خاموشی خودکاری که تعبیه شده، عاملی برای افزایش طول عمر تشک های فوق خواهد بود.

دمای مناسبی که برای شستشوی تشک های برقی می توان فراهم نمود، دمای سی درجه است تا به بافت و قسمت های مختلف آن، آسیبی وارد نشود.

تشک برقی پکامد

تشک برقی پکامد مدل JY6400

یکی از دیگر تشک های برقی قابل معرفی در بازار می باشد که تشک های یک نفره از این نوع با الیاف صد در صد پنبه ای به کار رفته در تولید آن، عاملی برای افزایش خواص و کارایی آن ها به حساب می آید.

سایز و ابعاد استانداردی که برای تولید تشک های برقی فوق به کار رفته است، ۳۳*۴۳ سانتی متر بوده و در ۴ دمای مختلف، قابلیت تنظیم دارد.

نوع روکش این نوع تشک ها به گونه ای است که با انواع پوست ها، سازگاری دارد.

بهترین تشک برقی

سفارش عمده بهترین تشک برقی

با توجه به تنوعی که از تشک های برقی در این سایت ارائه شده است، امکان سفارش عمده آن برای مشتریان در هر شهری که باشند وجود دارد و برای انتخاب تشک های خوب برقی و کسب مشاوره در خصوص مدل های موجود، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9