کالای خواب پاندا
خانه / پتو دخترانه / مرکز خرید پتو دخترانه عروسکی

مرکز خرید پتو دخترانه عروسکی

مرکز خرید پتو دخترانه عروسکی با طرح های جالب کارتونی، بهترین مدل پتوها را به مشتریان عرضه نموده که می توانید برای خرید عمده آن ها اقدام به تماس نمایید.

پتو فروزان، السا، سنیدرلا از انواع پتوهای طرح دخترانه می باشد که تولید این دسته از پتوها با الیافی همچون پنبه، پلی استر و آکریلیک انجام می شود.

امروزه تولید کنندگان پتوهای تک نفره دخترانه از انواع شخصیت های کارتونی برای چاپ و تولید پتوهای خود استفاده می نمایند.

پتو مسافرتی ژله ای عروسکی

پتو مسافرتی ژله ای عروسکی

یک بخش از پتوهایی که امروزه در بازار کشور ما از طرفداران بسیاری برخوردار است، مربوط به پتوهای مسافرتی ژله ای می باشد.

در تولید این نوع پتوها، برای گروه های سنی مختلف، مدل های گوناگونی ارائه می شود که یکی از آن ها مربوط به مدل پتوهای عروسکی می باشد.

همچنین تولید پتوهای دخترانه از این قابلیت برخوردار است که از شخصیت های کارتونی برای چاپ مدل های مختلف آن، الهام گرفته شود.

پتو یک نفره عروسکی

پتو یک نفره عروسکی نوجوان

پتوهای عروسکی دخترانه معمولا برای رده های سنی نوجوان و جوان مناسب خواهند بود و در اندازه های استاندارد مناسب برای این گروه سنی، تولید آن ها انجام می شود.

در حال حاضر عمده پتوهای ژله ای که در بازار ارائه می شوند، از برندهای خارجی بوده و تولید کنندگان ایرانی هنوز موفق به تولید این نسل از پتوها نشده اند.

پتو دخترانه عروسکی

مرکز خرید پتو دخترانه عروسکی

همراهی این مرکز در زمینه انواع پتوهای عروسکی، به مشتریان این امکان را می دهد که خرید عمده پتوهای مورد نیاز خود را بتوانند با بهترین قیمت به انجام رسانند.

صادرات پتوهای ایرانی ارزان قیمت هم یکی از دیگر موقعیت های همکاری این مرکز به حساب می آید که شما می توانید با خرید عمده انواع پتوهای بچه گانه و بزرگسال پیشنهادی در این سایت، در عرصه های بین المللی هم وارد شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده