کالای خواب پاندا
خانه / تشک عروسکی / مرکز فروش تشک مدل پاندا عروسکی

مرکز فروش تشک مدل پاندا عروسکی

تشک مدل پاندا از تشک های فانتزی عروسکی این مرکز می باشد که با فروش اینترنتی این مدل تشک به همراه انواع طرح های عروسکی دیگر، موقعیت را برای سفارش سریع و آسان شما مشتریان، فراهم ساخته ایم. انواع مدل تشک فانتزی کودک و بزرگسال با سایز بندی های مختلف، قابل تولید بوده و سفارش شما خریداران، مستقیم و بی واسطه، امکان پذیر شده است.

تشک فانتزی کودک

انتخاب تشک فانتزی، امروزه برای افراد زیادی به یک نیاز اساسی تبدیل شده است و شرکت پاندا به عنوان یکی از فعالان عرصه تولید تشک عروسکی در بازار می باشد و توانسته، انواع طرح ها و مدل ها را با استفاده از بهترین پارچه های مخمل و همچنین الیاف لایکو بدون حساسیت، تولید و عرضه نماید.

تشک عروسکی دخترانه

دوخت تشک عروسکی دخترانه

در دوخت تشک عروسکی دخترانه، شخصیت های کارتونی نظیر میکی موس، مینیون، باب اسفنجی، کیتی و … از گزینه هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از پارچه های مخمل در دوخت تشک عروسکی، عامل موثری در افزایش سطح کیفیت تشک و همچنین زیبایی بیشتر این محصول می شود.

همچنین رنگ بندی مورد استفاده در دوخت تشک فانتزی، از سمت مشتریان، قابل انتخاب خواهد بود تا در نهایت بتوانند یک تشک خوب، متناسب با نیاز خود را سفارش دهند.

مدل تشک فانتزی پسرانه

مدل تشک فانتزی پسرانه

تشک فانتزی عروسکی با مدل های پسرانه هم قابلیت تولید را دارد و تشک پاندای کونگ فوکار نمونه یکی از مدل تشک هایی خواهد بود که شما می توانید انتخاب نمایید.

در صورتی که بخواهید به خرید تشک فانتزی با طرح و مدل مد نظر خود اقدام نمایید، شرکت پاندا می تواند خدمات خوبی را به شما ارائه نماید.

به طور مثال، قابلیت مشاهده انواع مدل تشک های آماده به منظور اطمینان از کیفیت و نوع کار، از جمله مزیت هایی است که از طریق شرکت ما در اختیار خریداران قرار داده شده است.

تشک خوشخواب عروسکی

سفارش انواع تشک خوشخواب عروسکی

سفارش انواع تشک خوشخواب عروسکی به عنوان نمونه یکی از مواردی است که از طریق این مرکز، قابل انجام خواهد بود.

در خصوص سایز و اندازه هایی که برای دوخت تشک عروسکی مورد استفاده قرار می گیرد، باید گفته شود که تشک خوشخواب عروسکی از سایز ۲۰۰ * ۱۵۰ و همچنین سایز ۱۵۰ * ۱۰۰ سانتی متر برخوردار است.

هر کدام از این سایزبندی های معرفی شده، برای یک بازه سنی مناسب خواهد بود و با انتخاب آن ها، می توانید سفارش خود را در  اختیار ما قرار دهید.

تشک مدل پاندا

مرکز فروش تشک مدل پاندا عروسکی

تشک مدل پاندا به عنوان یکی از جذابترین مدل تشک های عروسکی شرکت پاندا خواب می باشد.

دوخت این مدل تشک عروسکی با استفاده از پارچه های مخمل سفید و سیاه باکیفیت، انجام می شود.

در صورتی که بخواهید با سایز و رنگبندی دلخواه خود، به خرید این مدل تشک عروسکی شیک اقدام نمایید، راه های ارتباطی ما می تواند کمک موثری به شما نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9