کالای خواب پاندا
خانه / روتختی ارزان / کارگاه تولیدی روتختی ارزان | فروشندگان روتختی عمده

کارگاه تولیدی روتختی ارزان | فروشندگان روتختی عمده

پارچه روتختی یکی از ملزومات خواب است که دارای کاربرد زیادی می‌باشد. از این کالا در محیط‌های مختلفی مانند منازل، بیمارستان‌ها و هتل‌ها استفاده می‌شود. ازاین‌رو روتختی‌ها دارای انواع مختلفی هستند. در بازار ایران هم برندهای داخلی و هم برندهای خارجی این کالا به فروش می‌رسد. خرید برندهای ایرانی باعث حمایت از تولید داخلی شده و هزینه کمتری نیز در بردارد. در کارگاه تولید روتختی ارزان جهت تولید از ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود. معمولاً روتختی‌های ایرانی دارای کیفیت بالایی هستند و با داشتن قیمت مناسب می‌توان آن‌ها را برای صادرات نیز خریداری کرد.

انواع مدل‌های متنوع روتختی ارزان

کارگاه تولید روتختی ارزان | انواع مدلهای متنوع روتختی

در تولید روتختی ترمه از مدل‌ها و طرح‌های مختلفی استفاده می‌شود. همچنین جنس پارچه روتختی‌ها باهم متفاوت است. به‌طورکلی انواع مدل‌های متنوع روتختی ارزان عبارت‌اند از:

  • روتختی تترون: تترون یکی از پارچه‌هایی است که به‌صورت گسترده‌ای در تولید کالای خواب ازجمله روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین مشخصات پارچه‌های تترون دارا بودن رنگ ثابت و قیمت مناسب می‌باشد. لک و کثیفی این نوع روتختی به‌راحتی پاک می‌شود.
  • روتختی پلی‌استر: روتختی پلی‌استر نیز از انواع ارزان‌قیمت روتختی می‌باشد. البته قیمت مدل‌های مختلف این نوع روتختی متفاوت است. مثلاً روتختی پلی‌استر سه‌بعدی قیمت بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها دارد.
  • روتختی چهل تکه مخمل: پارچه مخمل نیز به‌وفور در تولید انواع روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روتختی‌های مخمل دارای درجه‌های کیفی مختلفی هستند و در چندین نوع مخمل ساده و طرح دار تولید می‌شوند.

می‌توان انواع مدل‌های روتختی ازجمله مدل‌های ذکرشده را به‌صورت مستقیم از کارگاه تولید روتختی ارزان خریداری کرد.

قیمت مدل‌های مختلف روتختی | فروشندگان روتختی عمده

کارگاه تولید روتختی ارزان | قیمت مدلهای متنوع روتختی

قیمت مدل‌های مختلف روتختی بچه گانه در لسیت فروشندگان عمده روتختی باهم متفاوت است. نوع پارچه به‌کاررفته در روتختی مهم‌ترین عامل بر میزان قیمت روتختی است. علاوه بر جنس پارچه عوامل دیگری نیز بر قیمت روتختی تأثیرگذارند. ابعاد و اندازه روتختی، تعداد اجزاء و تکه‌های سرویس روتختی، نوع شرکت تولیدی و برند و تعداد سفارش مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت روتختی محسوب می‌شوند. اگر روتختی‌ها را به‌صورت مستقیم و عمده از مراکز تولیدی خریداری نمایید؛ هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. جهت اطلاع دقیق از میزان قیمت روتختی با واحد فروش نمایندگی‌های مختلف تماس برقرار نمایید.

خرید مستقیم از کارگاه تولید روتختی ارزان

کارگاه تولید روتختی ارزان | خرید مستقیم روتختی

خرید مستقیم از کارگاه تولید روتختی دونفره ارزان موجب حذف شدن واسطه‌های فروش می‌شود. البته خرید روتختی به روش‌های دیگری مانند خرید اینترنتی نیز امکان‌پذیر است. خرید اینترنتی نیز باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها خواهد شد. در خرید اینشرنتی امکان مقایسه قیمت روتختی‌های مختلف وجود دارد. جهت دیدن مدل‌های متنوع روتختی می‌توانید به سایت پاندا خواب مراجعه کرده و پس از انتخاب روتختی دلخواه، سفارش‌های عمده خود را از طریق واحد فروش ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی مخمل جدید

قیمت روتختی مخمل جدید در تولیدی کالای خواب

قیمت روتختی مخمل جدید را می‌توان از طریق مراکز تولیدی جویا شد. روتختی مخمل یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9