کالای خواب پاندا
خانه / تشک ویستر / پخش عمده تشک ویستر مدل ویستا

پخش عمده تشک ویستر مدل ویستا

تشک ویستر مدل ویستا برای پخش عمده در بازار کشور به صورت اینترنتی عرضه می شود که در نتیجه این امر توانسته ایم تضمین قیمت و کیفیت را امکان پذیر نماییم. همچنین تشک های ناژین، جیوا، مارینا، کرون ویستر، ویسکو ویستر هم از دیگر تشک های طبی فنری این مجموعه برای فروش عمده می باشد.

یکی از شاخصه هایی که سبب می شود که قیمت تشک ها نوسان داشته باشند، مربوط به تعداد سال های ضمانت آن خواهد بود.

تشک های ویستا شرکت ویستر، از سه سال ضمانت برخوردار هستند و از طرفی بالابودن کیفیت این نوع تشک ها، خود عاملی برای طول عمر بالا خواهند بود.

تشک های فنری، امروزه از میزان مصرف بالاتری برخوردار هستند که این امر به دلیل قیمت های رقابتی تر آن ها می باشد و انتخاب تشک های ویستر هم می تواند مزیت های بیشتری را در این زمینه به همراه داشته باشد.

تشک ویستر مدل ویستا

ویژگی تشک ویستر مدل ویستا

یکی از ویژگی های بارز که در تشک های ویستا وجود دارد مربوط به اسکلت فنری آن می باشد که از نوع فنر متصل بوده و در خصوص دستگیره های مخصوص حمل و جا به جایی این تشک ها نیز از دستگیره های طنابی استفاده شده است.

ارتفاع تشک از جمله شاخصه هایی است که مورد توجه خانواده ها به هنگام خرید تشک، قرار می گیرد و در خصوص این نوع تشک ها، اندازه استاندارد ۱۷ سانتی متری در نظر گرفته شده است.

پارچه گردبافت و ژاکارد سه لایه به عنوان لایه رویه اصلی تشکیل دهنده این نوع تشک ها می باشد که از جنس تمام پنبه ای است و از بروز حساسیت و مشکل، جلوگیری می نماید.

این نوع تشک های فنری را می توانید برای اندازه های تک نفره و دونفره سفارش دهید.

انواع تشک ویستر

سفارش انواع تشک ویستر برای صادرات

در صورتی که هدف شما از خرید عمده تشک های ویستر از جمله مدل ویستا، صادرات آن به بازار کشورهای دیگر می باشد، موقعیت همکاری خوبی را فراهم ساخته ایم که بتوانید به قیمت های مناسب، دست یابید.

تشک های ویستر تک نفره و دونفره با قیمت های روز و مستقیم از کارخانه قزوین در اختیار شما می باشد و بدون شک این مسئله می تواند بهترین عامل برای افزایش سودآوری شما به حساب آید.

برای شروع همکاری خود در جهت سفارش تشک های مورد نیاز، کافی است که با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک ویستر طبی فنری

قیمت خرید تشک ویستر طبی فنری

تشک ویستر طبی فنری با مدل های خوب و باکیفیتی همچون دکتر ویستر، ویس پاکت، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9