کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / تولیدکنندگان روبالشی صادراتی | صادرات روبالشی خوب به عراق

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی | صادرات روبالشی خوب به عراق

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی مدل‌های جدید و متنوعی از این کالا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا از آن جهت صادرات نیز استفاده کنند. روبالشی یکی از مهم‌ترین ملزومات خواب است که باید به‌درستی انتخاب شود. اگر روبالشی نامناسب استفاده شود ممکن است باعث مشکلات پوستی و آسیب به مو شود. ازاین‌رو تولیدکنندگان روبالشی ایرانی این کالا را از مرغوب‌ترین پارچه‌ها و الیاف تولید می‌کنند تا این مشکلات ایجاد نشود. روبالشی‌های ایرانی دارای طرح‌های مختلف سنتی و مدرن بوده و با رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. می‌توان این روبالشی‌ها را جهت صادرات نیز استفاده کرد. خرید عمده و مستقیم روبالشی از طریق مراکز تولیدی امکان‌پذیر می‌باشد.

بهترین مدل‌های روبالشی ایرانی | Traditional Iranian pillowcase

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی | بهترین مدل روبالشی ایرانی

همان‌طور که گفته شد روبالشی‌های ایرانی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. برخی از بهترین مدل‌های روبالشی ایرانی عبارت‌اند از:

  • روبالشی مخمل پارامونتی: روبالشی پارامونتی یکی از مدل‌های جدید و زیبا است که توسط مراکز تولیدی در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شود. این نوع روبالشی طرح دار است. رنگ زمینه و طرح روبالشی متفاوت می‌باشد. روبالشی مخمل پارامونتی از کیفیت و ماندگاری خوبی برخوردار است.
  • روبالشی کتان ساده: یکی دیگر از بهترین مدل‌های روبالشی ایرانی روبالشی کتان است. این روبالشی از الیاف طبیعی تولید می‌شود و ضد تعریق است. روبالشی‌های کتان در مدل‌های ساده و لبه‌دار دوخته می‌شوند. طرح بیشتر این روبالشی‌ها ساده و تک‌رنگ می‌باشد.
  • روبالشی ساتن گل‌دار: روبالشی ساتن نیز یکی دیگر از مدل‌های زیبای روبالشی است که دارای طرح‌های ساده و گل‌دار است. این نوع روبالشی به علت لطافت و سطح براقی که دارد جلوه خوبی به تختخواب می‌دهد.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق تولیدکنندگان روبالشی صادراتی خریداری کرد.

صادرات روبالشی و کالای خواب ایرانی

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی | صادرات کالای خواب ایرانی

کالای خواب ایرانی به علت دارای بودن طرح‌های اصیل و سنتی و استفاده از پارچه‌ها و الیاف مرغوب در بازارهای داخلی و خارجی از فروش خوبی برخوردارند. صادرات روبالشی و کالای خواب ایرانی به کشورهای مختلفی مانند عراق، پاکستان، ترکیه، ارمنستان و افغانستان انجام می‌گیرند. برای صادرات این محصول کافی است کالای خواب را به‌صورت عمده و مستقیم از تولیدکنندگان روبالشی صادراتی خریداری کرده و در اختیار بازرگانی‌های خارجی قرار داد. صادرات کالای خواب یکی از شغل‌های پردرآمد است که می‌توان از طریق آن سود خوبی را کسب کرد.

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی

تولیدکنندگان روبالشی صادراتی

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان روبالشی صادراتی است.
روبالشی‌های پاندا رد مدل‌های پاکتی، لبه‌دار و زیپ‌دار تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی تولیدشده و دارای طرح‌های جدید و شیک هستند. پاندا تمامی محصولات خود را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. خرید از این مجموعه تولیدی و بازرگانی به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

از کشورهای اصلی هدف صادراتی روبالشی عراق است. تولیدی روبالشی پاندا با صادرات روبالشی به عراق از طریق صادر کنندگان و تاجران عراقی ، رضایت مشتریان خود را فراهم نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روبالشی طرح دار مخمل

روبالشی طرح دار مخمل | تولید + پخش انواع ست روبالشی مخمل

روبالشی طرح دار مخمل از آن دسته روبالشی‌هایی است که متقاضیان زیادی در داخل و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9