کالای خواب پاندا
خانه / روتختی ارزان / بورس لحاف و روتختی در تهران | روتختی ۶ تکه مرغوب

بورس لحاف و روتختی در تهران | روتختی ۶ تکه مرغوب

بورس لحاف و روتختی در تهران

بورس لحاف و روتختی در تهران مدل‌های متنوع و جدیدی از این کالا را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌کند. لحاف و روتختی از مهم‌ترین ملزومات اتاق‌خواب محسوب می‌شوند. انتخاب مناسب این کالاها موجب خوابی راحت و لذت‌بخش خواهد شد. در بازار ایران تنوع روتختی و لحاف بسیار زیاد است. می‌توان این کالا را در برندهای مختلف و برای سبک‌های متفاوت اتاق‌خواب خریداری کرد. خرید عمده و مستقیم این محصولات موجب می‌شود کالایی اصل و باکیفیت خریداری شود. برای خرید عمده کالای خواب می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید.

بهترین مدل‌های لحاف و روتختی ایرانی

بورس لحاف و روتختی در تهران | روتختی ایرانی

کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی لحاف‌ها را در انواع مختلف و با میزان گرمادهی متفاوتی تولید می‌کند. به‌طورکلی لحاف روتختی شامل مدل‌هایی همچون لحاف پنبه‌دوزی شده، لحاف کاوری، لحاف پیکه و لحاف چهارفصل می‌شود. هر یک از این لحاف‌ها متناسب مناطق خاصی طراحی‌شده‌اند. مثلاً لحاف‌های پنبه‌دوزی شده برای فصل‌های سرد سال و مناطق سردسیری انتخاب مناسبی هستند. لحاف‌های پیکه برای مناطق معتدل و گرم استفاده می‌شوند.

لحاف‌ها به‌صورت تکی و یا با سرویس کامل روتختی به فروش می‌رسند. برخی از بهترین مدل‌های لحاف و روتختی ایرانی عبارت‌اند از:

  • روتختی مخمل: ست روتختی و لحاف مخمل از گرمای مناسبی برخوردار بوده و در تکه‌های متنوعی تولید می‌شود. این نوع روتختی‌ها دارای مدل‌های ساده، طرح دار و سه‌بعدی هستند.
  • روتختی پنبه‌دوزی: روتختی و لحاف پنبه‌دوزی شده بیشتر در مدل چهل‌تکه تولید می‌شود. این نوع روتختی برای سبک‌های سنتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای تولید لحاف‌های چهل‌تکه از تکه‌های متنوع پارچه بارنگ‌های مختلف استفاده می‌شود.
  • روتختی ساتن: روتختی ساتن نیز یکی دیگر از مدل‌های پرفروش است که می‌توان آن را از طریق بورس لحاف و روتختی در تهران خریداری کرد. این نوع روتختی سطحی براق و زیبا دارد و برای اتاق‌خواب عروس بیشترین استفاده می‌شود.

سرویس روتختی ۶ تکه مرغوب

بورس لحاف و روتختی در تهران | سروییس روتختی 6 تکه

سرویس روتختی شامل اجزاء مختلفی است. این کالا در مدل‌های ۳، ۴ و ۶ تکه به فروش می‌رسند. سرویس روتختی ۶ تکه شامل لحاف، کاور تشک، دو عدد روبالشی و دو عدد رو کوسنی می‌باشد. سرویس روتختی ۶ تکه مرغوب را می‌توان از طریق بورس لحاف و روتختی در تهران خریداری کرد. خرید عمده و مستقیم این کالا سبب کاهش هزینه‌ها می‌گردد.

بورس لحاف و روتختی در تهران

بورس لحاف و روتختی در تهران

پاندا خواب یکی از مراکز بورس لحاف و روتختی در تهران است.
این مجموعه تولیدی انواع کالای خواب و روتختی را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روتختی و لحاف پاندا برای تمامی سبک‌ها و سلیقه‌ها تولیدشده و از بهترین پارچه‌ها تهیه‌شده‌اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روتختی اسپرت پسرانه

قیمت انواع روتختی اسپرت پسرانه تکنفره در تولیدی

روتختی اسپرت پسرانه با انواع مدل های ماشین، بن تن، مرد عنکبوتی، فوتبالی، موش و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9