کالای خواب پاندا
خانه / پتو چهارخونه / قیمت پتو مسافرتی خوشخواب سبک خوب در تولیدی

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب سبک خوب در تولیدی

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب را میتوان در نتیجه همکاری با مراکز تولیدی جویا شد. پتوی مسافرتی یکی از سبکترین و پرفروشترین پتوهای موجود در بازار است. این پتوها دارای تنوع بسیار زیادی بوده و علاوهبر مسافرت میتوان در منازل نیز از آنها استفاده کرد. پتوهای مسافرتی دارای حجم و وزن کمی بوده و برای فصلهای گرم نیز انتخاب مناسبی می باشند. این پتوها دارای ابعاد یکنفره و دونفره هستند. میتوان بهترین مدلهای پتوی مسافرتی را بهصورت عمده و مستقی از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

انواع مدل پتو مسافرتی سبک

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب | انواع مدل پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. برخی از انواع مدل پتو مسافرتی سبک عبارتند از:

  • پتو مسافرتی چهارخانه: این نوع پتوهای مسافرتی بسیار سبک و کم حجم می باشند. این پتوها از الیافی مانند پلی استر تولید میشوند. رنگبندی این نوع پتو بسیار متنوع بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. پتوهای چهارخانه دچار تغییر رنگ پس از شستشو نمیشوند.
  • پتو حولهای: یکی دیگر از انواع مدلهای سبک پتو مسافرتی، پتوهای حولهای می باشد. این نوع پتو دارای مدلهای تکرنگ و طرحدار است. ابعاد و اندازه این پتو متفاوت است. میتوان پتوهای حولهای را در اندازههای یکنفره و دونفره خریداری کرد. گرمادهی پتوهای حولهای نسبت به چهارخانه بیشتر است.
  • پتو ژلهای: پتوی ژلهای نیز نوعی دیگر از پتوی مسافرتی سبک است. این پتوها دارای مدلهای ساده، طرحدار و گلبرجسته هستند. پتوهای ژلهای بسیار نرم و لطیف بوده و کاملا ضد حساسیت میباشند.

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب نسبت به سایر پتوها بسیار مناسب می بادش. میتوان این پتوها را در ابعاد و اندازه استاندارد یکنفره و دونفره خریداری کرد. خرید پتوهای مسافرتی به روشهای حضوری و غیرحضوری امکانپذیر است.

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب باتوجه به عواملی قابل تغییر است. برخی از مهمترین فاکتورهای موثر بر میزان قیمت این کالا عبارتند از:

  • ابعاد و اندازه پتو
  • نوع برند و شرکت تولیدکننده پتو
  • نوع الیاف و مواد بهکاررفته در پتو
  • تعداد سفارش
  • روش خرید

تولیدیهای پتو برای این کالاها دو نوع قیمت در نظر میگیرند. میزان قیمت خرید تکی بیشر از قیمت خرید عمده است. ازاینرو بهتر است پتوهای مسافرتی را بهصورت عمده و مستقیم از نساجیها خریداری کنید تا هزینه کمتری پرداخت نمایید.

خرید عمده پتو مسافرتی به قیمت تولیدی

قیمت پتو مسافرتی خوشخواب | خرید عمده پتو مسافرتی

خرید عمده پتو مسافرتی به قیمت تولیدی از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکانپذیر است.
پاندا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کالای خواب ایرانی است. محصولات پاندا دارای تنوع بسیار زیادی بوده و در رنگبندی کامل عرضه میشوند. این مجموعه تمامی پتوهای مسافرتی را بهصورت عمده و مستقیم به فروش میرساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی پتو مسافرتی در تهران

عمده فروشی پتو مسافرتی (P03) در تهران | عرضه مستقیم تولیدات کارخانه

یکی از پتو های پرطرفدار موجود در بازار نمونه های مسافرتی هستند. امروزه در نقاط …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9