کالای خواب پاندا
خانه / تشک زمینی / تولیدی ۱۴ تشک مهمان مرغوب از ضخیم تا سبک ۱۸۷*۸۷

تولیدی ۱۴ تشک مهمان مرغوب از ضخیم تا سبک ۱۸۷*۸۷

تشک مهمان ضخیم

تشک مهمان ضخیم دارای محبوبیت و تقاضای خوبی در بازار می‌باشد. تشک‌های مهمان در دسته تشک‌های زمینی جای می‌گیرند. امروزه تشک‌های مهمان از مواد مختلفی همچون الیاف فشرده، اسفنج، فوم، پشم‌شیشه، پنبه و… تولید می‌شوند. هر یک از این تشک‌ها دارای ویژگی و قیمت مختلفی است. تشک‌ها در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. از این تشک‌ها در هتل‌ها و منازل استفاده می‌شود. مدل‌های کم‌حجم این تشک جهت مسافرت نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. می‌توان مدل‌های ضخیم این تشک را به‌صورت عمده و تکی خریداری نمایید.

انواع تشک پشم‌شیشه با پارچه فلامنت

تشک مهمان ضخیم | انواع تشک پشم شیشه

یکی از الیافی که برای تولید تشک‌های مهمان مورداستفاده قرار می‌گیرد، پشم‌شیشه است. تشک پشم‌شیشه در انواع و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. برخی از مدل‌های این تشک زیپ‌دار و برخی دیگر بدون زیپ هستند. همچنین وزن و ضخامت تشک‌های پشم‌شیشه متفاوت است. مسلماً هراندازه وزن تشک بیشتر باشد میزان ضخامت آن نیز افزایش می‌یابد. برخی از تشک‌های پشم‌شیشه دارای لایه آکاردئونی هستند. این لایه از تشک به‌خوبی محافظت می‌کند. تشک‌های آکاردئونی پس از شستشو و استفاده دچار شکستگی و یا تغییر شکل نمی‌شوند. به‌طورکلی برخی از انواع تشک پشم‌شیشه با پارچه فلامنت عبارت‌اند از:

  • تشک ۲ کیلویی زیپ‌دار پارچه فلامنت
  • تشک ۲٫۵ کیلویی زیپ‌دار پارچه فلامنت
  • تشک ۳ کیلویی زیپ‌دار پارچه فلامنت
  • تشک ۲ کیلویی بدون زیپ پارچه فلامنت
  • تشک ۲٫۵ کیلویی بدون زیپ پارچه فلامنت
  • تشک ۳ کیلویی بدون زیپ پارچه فلامنت
  • تشک دونفره پارچه فلامنت

این تشک‌ها دارای ضخامت مختلفی هستند. می‌توان تشک مهمان ضخیم را از تولیدی تشک پشم‌شیشه نیز خریداری کرد.

تشک پنبه‌ای ضخیم

تشک مهمان ضخیم | تشک پنبه ای

یکی دیگر از الیافی که برای تولید تشک مهمان ضخیم مورداستفاده قرار می‌گیرد، پنبه است. تشک‌های پنبه‌ای ضد حساسیت و آلرژی هستند. این تشک‌ها از پنبه طبیعی تولید می‌شوند و درنتیجه از کمردرد جلوگیری می‌نمایند. تشک‌های پنبه‌ای به‌عنوان تشک طبی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. این تشک‌ها دچار تغییر حالت و شکل نشده و طول عمر بالایی دارند. این تشک‌ها از تولید گرمای اضافی جلوگیری می‌کنند و درنتیجه هنگام خوابیدن بر روی این تشک‌ها احساس گرگرفتگی نخواهید داشت. تشک پنبه‌ای ضخیم هم برای فصول گرم و هم فصول سرد سال مناسب می‌باشد.

تولیدی تشک مهمان ضخیم و مرغوب ۱۸۷*۸۷

تشک مهمان ضخیم | تولیدی تشک مهمان

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی تشک مهمان ضخیم و مرغوب ۱۸۷*۸۷ است.
تشک‌های این مجموعه در مدل‌ها زیپ‌دار و بدون زیپ و در بسته‌بندی ساک دار عرضه می‌شوند. این تشک‌ها از بهترین الیاف و جنس پارچه‌ها تولیدشده و در مدل‌های یک‌نفره و دونفره به فروش می‌رسند. خرید از پاندا به روش غیرحضوری و عمده و در کمترین زمان ممکن نیز فراهم‌شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی تشک مسافرتی

کارخانه عمده فروشی تشک مسافرتی الیاف هالو Cut 15

عمده فروشی تشک مسافرتی در سطح کشور ما متعدد هستند. هر یک از این عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده