کالای خواب پاندا
خانه / پتو افرا / فروش عمده پتو تک رنگ ساده افرا

فروش عمده پتو تک رنگ ساده افرا

پتو تک رنگ ساده از تولیدات شرکت افرا می باشد. چنین پتوهایی که از وزن سبکی هم برخوردار هستند، به نام پتو مسافرتی شناخته می شوند و فروش عمده این سایت، بهترین فرصت برای خرید ارزان را فراهم آورده است.

پتوهای مسافرتی

امروزه پتوهای مسافرتی، به خوبی توانسته اند جایگاه لازم را در میان خانواده ها کسب نمایند و از همین رو شاهد فعالیت شرکت های متعددی هستیم که تولید چنین پتوهایی را با طرح و جنس های مختلف، به انجام می رسانند.

پتو مسافرتی افرا یکی از این مواردی است که می توان به مشتریان معرفی نمود و عمده تولیدات این شرکت، اختصاص به پتوهای مسافرتی تک رنگ دارد.

پتو افرا مدل Four Season

پتو افرا مدل Four Season سایز ۲۲۰ × ۱۶۰

یکی از پتوهای کم حجم افرا، اختصاص به این مدل دارد که در تولید آن، از الیاف ضد حساسیت و ضد آلرژی پلی استر تسفاده می شود و ضخامت این دست از پتوهای افرا، یک سانتی متر است اما با این وجود، گرمای خوبی را برای خواب، فراهم می آورند.

در خصوص سایز مناسب برای تولید پتوهای تک نفره هم می توان به اندازه ۱۶۰ * ۲۲۰ سانتیمتر اشاره نمود که به خوبی برای قرار گیری برروی تختخواب های یک نفره قابل استفاده خواهد بود.

پتو تک رنگ ساده

سایت فروش پتو تک رنگ ساده

ما برای فروش انواع پتوهای مسافرتی ساده خود، از طریق سایت اقدام نموده ایم. این روش فروش پتو، عاملی برای افزایش بازدهی ما شده است و دلیل این امر می تواند با توجه به شرایطی باشد که فروش اینترنتی، فراهم می آورد.

سایت به عنوان یکی از ابزارهای سریع و دسترس پذیر خواهد بود که علاوه بر معرفی پتوهای مسافرتی خوب، امکان عرضه مستقیم آن را هم فراهم می آورد.

پتو مسافرتی افرا با قیمت ارزان

در صورتی که بخواهید پتوهای مسافرتی افرا را با قیمت های اصلی آن ها خریداری نمایید، این سایت شما را در رسیدن به این هدف، یاری می کند.

به این صورت که شما با ارتباط خود با واحد فروش پاندا خواب، می توانید لیست انواع پتوها را دریافت نموده و در نهایت، مدل های انتخابی خود را به ما سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی افرا

قیمت پتو مسافرتی افرا ۲۲۰*۱۸۰ رنگ ثابت | خرید عمده پتو

می‌توان این پتوها را به روش‌های مختلف حضوری و اینترنتی و از طریق مراکز فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9