کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / فروش عمده تشک زمینی اینترنتی مسافرتی + فیلم

فروش عمده تشک زمینی اینترنتی مسافرتی + فیلم

 

تشک‌های زمینی یکی از کاربردی‌ترین تشک‌های موجود در بازار هستند که توسط سایت‌ها و مراکز مختلفی به فروش می‌رسند. این تشک‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. در تولید تشک‌های زمینی از پارچه‌های و الیاف‌های مختلفی استفاده می‌شود؛ بنابراین تمامی تشک‌های زمینی دارای کیفیت یکسانی نیستند. میزان قیمت این تشک‌ها نیز باهم متفاوت است. تشک‌های زمینی دارای برندهای مختلفی ایرانی و خارجی هستند. قیمت برندهای ایرانی مناسب‌تر است و خرید این برندها به‌صرفه‌تر می باشد. سایت‌های مختلفی فروش عمده تشک زمینی اینترنتی را انجام می‌دهند. خرید اینترنتی به شرطی که از سایت معتبر صورت گیرد بسیار آسان و به‌صرفه است.

تشک زمینی چیست و چه کارایی دارد؟

فروش عمده تشک زمینی اینترنتی | تشک زمینی

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که تشک زمینی چیست و چه کارایی دارد؟ تشک‌های زمینی متفاوت از تشک‌های خوشخواب هستند. الیاف به‌کاررفته در این تشک‌ها با تشک‌های خوشخواب متفاوت است. معمولاً تشک‌های خوشخواب مرتفع هستند، این تشک‌ها سفت بوده و نمی‌توان آن‌ها را تا کرد. تشک‌های زمینی برای مهمان و مسافرت مورداستفاده قرار می‌گیرند. این تشک‌ها از الیاف سبک تولید می‌شوند و به‌راحتی جمع می‌شوند. حجم تشک‌های زمینی کم است. این تشک‌ها خود دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند؛ که می‌توان آن‌ها را از طریق سایت فروش عمده تشک زمینی اینترنتی خریداری کرد.

انواع مدل‌های تشک زمینی

فروش عمده تشک زمینی اینترنتی | انواع مدل تشک زمینی

تشک زمینی ساده، طبی، هوشمند و… برخی از انواع مدل‌های تشک زمینی محسوب می‌شوند. معمولاً قیمت مدل‌های طبی و هوشمند زیاد است؛ اما تشک‌های ساده زمینی دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و از تقاضا خوبی در بازار برخوردار می‌باشند. رویه برخی ا این تشک‌ها از آن جدا می‌شود و برخی ثابت می باشد. درواقع تشک‌های زمینی ساده دارای دو مدل زیپ‌دار و بدون زیپ هستند که شستشوی مدل‌های زیپ‌دار آسان‌تر است. در تولید این تشک‌ها از الیاف مختلفی استفاده می‌شود. بیشتر این الیاف سبک و مصنوعی هستند. تشک‌های زمینی در وزن‌های مختلفی همچون ۱، ۲ و ۳ کیلوگرمی تولید و عرضه می‌شوند. میزان ضخامت تشک‌ها نیز متفاوت است. اگر قصد خرید تشک مرتفع را دارید، مدل ۱۰ سانتی و اگر تشکی با ضخامت کم نیاز دارید مدل‌های ۵ سانتیمتری را از مرکز فروش عمده تشک زمینی اینترنتی خریداری نمایید.

فروش عمده تشک زمینی اینترنتی

فروش عمده تشک زمینی اینترنتی

سایتی که در آن قرار دارید یکی از تولیدی‌هایی است که درزمینهٔ فروش عمده تشک زمینی اینترنتی فعالیت می‌کند. تشک‌های پاندا دارای لایه آکاردئونی هستند و با الیاف درجه‌یک پشم‌شیشه تولیدشده‌اند. این تشک‌ها دارای کیفیت بالایی هستند و در بسته‌بندی ساک دار عرضه می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش تشک مهمان در تهران

مرکز فروش تشک مهمان (۱۵ مدل) در تهران (صادراتی داخلی) عمده ای!!

یکی از مهم‌ترین انواع کالای خواب، تشک است. با آنکه این تشک ها در گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9