کالای خواب پاندا
خانه / بالش عروسکی / فروش عمده بالش کوسن فانتزی عروسکی

فروش عمده بالش کوسن فانتزی عروسکی

بالش کوسن فانتزی با طرح های عروسکی بی نظیری تولید می شود که این محصول هم یک موقعیت خوب برای تجارت را فراهم ساخته است. در صورتی که بخواهید بالش عروسکی، استیکری، قلب و … را تهیه کنید، تمامی آن ها با بهترین پارچه ها و الیاف در حال تولید هستند که می توانید سفارش آن را به ما اعلام نمایید.

تشک عروسکی

ما بر آن هستیم تا تولیدات بالش و کوسن را به حدی به تنوع بالا برسانیم که دیگر هیچ سفارشی وجود نداشته باشد که ما نتوانیم پاسخگوی آن باشیم و در این میان، تولیدات تشک عروسکی هم بخش قابل توجهی از فعالیت های ما را به خود اختصاص داده است.

بالش های فانتزی

خرید بالش های فانتزی

ایده هایی که در تولید بالش های فانتزی ارائه می شود، بسیار گسترده بوده و امروزه به جایگاهی رسیده ایم که با پیشرفته ترین تجهیزات، امکان تولید بالش و کوسن را فراهم ساخته ایم.

کوسن دکوری هارمونی مدل گره ای، نمونه یکی از این مواردی است که اگر بخواهید، می توانید آن را در سفارشات عمده خود قرار دهید.

بالش عروسکی

تولیدی بالش عروسکی

استفاده از پارچه های مخمل، نمدی، الیاف پشم شیشه و لایکو از جمله متریالی می باشد که در تولید تشک و بالش های عروسکی، مورد استفاده قرار می گیرد.

بالش فانتزی طرح لاو، یک طرح شاد و جذاب می باشد که برای هر سن و جنسی، مناسب بوده و حتی می توان به عنوان هدیه هم از آن ها استفاده نمود و در کنار این مدل، صد ها طرح و مدل دیگر هم ارائه می شود.

انواع بالش و تشک

سفارش انواع بالش و تشک

در سفارش خرید عمده بالش و تشک عروسکی، شما این امکان را خواهید داشت که مدل های بیشماری را در لیست خود قرار دهید چرا که به طور مستقیم، با شرکت تولید کننده، در ارتباط هستید.

در میان محصولات مختلف شرکت پاندا خواب، تشک عروسکی و فانتزی هم جایگاه فروش ویژه ای به دست آورده که تمامی این محصولات را با بهترین جنس و کیفیت، تولید می نمایید.

بالش کوسن فانتزی

فروش عمده بالش کوسن فانتزی عروسکی

بالش کوسن فانتزی تولید شده توسط پاندا خواب با طرح های عروسکی نظیر ابر، مینیون، کیتی، سیبیل، استیکر و صدها طرح و مدل دیگر، در اختیار شما می باشد.

در صورتی که بخواهید ثبت سفارش عمده هر کدام از این محصولات را داشته باشید، به صورت حضوری و یا تماس تلفنی می توانید درخواست های خود را به ما اعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

بالش فانتزی باب اسفنجی

خرید عمده بالش فانتزی باب اسفنجی نمدی

بالش فانتزی باب اسفنجی به همراه مدل های عروسکی دیگری همچون استیکر، خرس، پاندا و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9